باشگاه فیلمسازی هفت اقلیم

باشگاه فیلم سازی هفت اقلیم 

دپارتمان سینما و تئاتر (کارگاه تجربه) مؤسسۀ  فرهنگی وهنری هفت اقلیم  


 

باشگاه فیلم سازی هفت اقلیم بستری مناسب جهت همفکری و تکمیل عوامل تولید فیلم. حمایت از فیلم سازان جوان در راستای تجربه اندوزی و تمرین کار گروهی. ارائه  امکاناتی برای ساخت فیلم. علاقه مندان به حضور و شرکت در گردهمایی ها و نشست های تخصصی، می توانند با عضویت در باشگاه فیلم سازی در این نشست ها حضور داشته باشند. اعضاء و علاقه مندان به عضویت در باشگاه لازم است حداقل در یکی از رشته های مرتبط با سینما، تئاتر و ادبیات فعالیت داشته باشند.

از مهمترین اهداف تشکیل باشگاه فیلم سازی عبارتند از آموزش های مرتبط و بین رشته ای (نظری و کارگاهی) در حوزه فیلم سازی، تعامل و همفکری میان هنرجویان و اساتید ، تبادل تجربه، استعدادیابی، تکمیل عوامل تولید و تکمیل کستینگ تولید فیم، ارائه امکانات برای کمک به فیلم سازان و تسهیل فرآیند فیلم سازی و...

باشگاه فیلمسازی هفت اقلیم در صدد است پنجره ای تازه برای تجربه کردن در فضای هنر به روی علاقه مندان به سینما و فیلم سازی باز کند. این باشگاه بر آن است که با در نظر گرفتن پیش نیازهای لازم برای ورود در عرصه سینما، ملزومات تجربه کردن را برای علاقه مندان فراهم آورد. باشگاه فیلم سازی موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم به منظور ایجاد فضایی تعاملی میان افراد آزموده و مجرب در عرصه فیلم سازی و طیف علاقه مندان ورود به این عرصه راه اندازی شده است. این باشگاه همانطور که از نام آن بر می آید، محلی خواهد بود برای تبادل نگاه، ایده پردازی، آموزش و ساخت تجربه های سینمایی. 
باشگاه فیلم کوتاه هفت اقلیم برآن است که با بهره مندی از تجارب هنرمندان شناخته شده و خوش فکر و انتقال تجربیات به علاقه مند و فرهیختگان شاغل در این رشته، سهمی در تجربه اندوزی هنرجویان و علاقه مندان به سینما در مسیر حرفه ای شدن داشته باشد. این باشگاه دست همه اساتید عرصه هنر را می فشارد و  پذیرای همه علاقه مندان به سینما است. 

شماره تماس جهت عضویت در باشگاه فیلم سازی 88457825